Slovan vo Viedni "vyhorel"

09.07.2007, 00:00

Futbalisti Slovana Bratislava prehrali v úvodnom stretnutí 2. kola Pohára Intertoto vo Viedni s domácim Rapidom 1:3.
Rakúšania rozhodli o svojom víťazstve pred 12 600 divákmi už v prvom polčase gólmi Hofmanna a Bazinu. Po zmene strán ešte zvýšil skóre opäť Hofmann. O čestný úspech Slovana sa postaral dve minúty pred koncom Slovák. Odveta je na programe v Bratislave budúcu sobotu. Duel sprevádzali aj početné výtržnosti "belasých" fanúšikov. Tí začali v prvom polčase vo svojom sektore robiť neporiadok a dostali sa aj do menšej šarvátky s políciou. Desať minút pred koncom si navyše zapálili vo svojom sektore aj menšiu vatru. Rakúska polícia zadržala dvanásť fanúšikov Slovanu hrozí aj trest od Európskej futbalovej únie.

02. máj 2024 08:44