15.08.2017, 00:00

Slavia Praha hrá dnes na Cypre o milióny

Český futbalový klub odletel na zápas aj s trojicou Slovákov.

Tréner Slavie Praha môže do zápasu s APOEL-om Nikózia počítať so Slovákmi Dušanom Šventom, Jakubom Hromadom a Miroslavom Stochom.
Zdroj: TASR

Bez Simona Deliho budú dnes slávistickí futbalisti bojovať na ihrisku APOEL Nikózia o Ligu majstrov. Naopak, včera na Cyprus odleteli aj noví hráči Sobol a Stoch. K dispozícii však bude v úvodnom dueli play-off najprestížnejšej európskej klubovej súťaže len jeden z nich. Otáznym ostáva, koho tréneri dopíšu na súpisku.

V hre obrovské peniaze
Keďže záverečné kolo kvalifikácie má už režim hlavnej súťaže, pred zápasom zaznie známa zvučka. A zaujímavé sú aj bonusy od Európskej futbalovej únie.


Za úspešné zvládnuté play-off dostane tím 2 milióny eur a za postup do základnej skupiny 12,7 milióna eur. Porazený z play-off dostane bolestné 3 milióny eur a pôjde do skupinovej časti Európskej ligy, čo so sebou prináša ďalších 2,6 milióna eur. Milióny sú tak zabezpečené.

Vizitka zápasu


APOEL Nikózia – Slavia
dnes 20.45

Rozhodca: Antonio Mateu Lahoz – Pau Cebrián Devis, Roberto del Palomar (všetci Španielsko)
Predpokladané zostavy, APOEL: Waterman – Milanova, Rueda, Carlaa, Lago – Bertoglio, Morais, Vinícius, Aloneftis – Vander, De Camargo.


Slavia: Laštůvka – Frydrych, Jugas, Ngadeu, Bořil – Van Buren, Souček, Hušbauer, Rotana, Danny – Škoda.

Slavia v predchádzajúcom predkole vyradila Borisov po výsledkoch 1 : 0 a 1 : 2, prič

Nenechajte sa obmedzovať

Tento článok je súčasťou exkluzívneho obsahu HN. Pokiaľ si ho chcete dočítať do konca, predplaťte si jeden z troch nasledujúcich balíkov

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.