02.11.2015, 00:00

Projekt Eshop Akcelerátor? Rýchlokurz e-geniality

V súťaži e-shopov zvíťazili tri firmy, ktoré prejdú ročným školením s expertmi. Ponúkame vám vizitky víťazných e-shopov.

Projekt Eshop Akcelerátor? Rýchlokurz e-geniality

Máte, plánujete alebo už si tvoríte svoj e-shop? Na tom by nebolo nič zvláštne, lebo „e-shopová“ komunita u nás nebývalo rastie. A predsa. Podnikatelia a tvorcovia v tejto oblasti dostali na Slovensku mimoriadnu šancu, ako sa vo svojej brandži revolučne posunúť. Ponúkol im ju projekt Eshop Akcelerátor zameraný na dlhodobú podporu e-shopov. Projekt odštartoval v lete a v týchto týždňoch sa prehupol do praxe.

Znamená to, že po tom, ako sa oslovila široká „e-shopová“ obec a po tom, ako porota i verejnosť odhlasovali 18 finalistov, vyselektovali sa tri e-shopy, ktoré dostali visačku „absolútni víťazi“. Sú medzi nimi: v kategórii E-shopy s príbehom – spoločnosť Artube, v kategórii Skokani – spoločnosť GymBeam a v kategórii Exportéri – spoločnosť Dedoles.

Obrovská príležitosť

V projekte nejde o málo. Víťazi totiž vyhrali, počnúc mesiacom októbrom, exkluzívny rýchlokurz geniality. Takto môžeme nazvať ich získanú príležitosť – spoluprácu s najlepšími „hlavami“ na Slovensku, ktoré im poradia, ako robiť špičkový biznis cez internet a rádovo si zvýšiť zisk v priebehu jediného roka.

Ako sa dá niečo také dosiahnuť? Tak, že výhercovia zužitkujú ročný pobyt v Eshop Akcelerátore, kde im teraz počas 12 mesiacov radia kvalitní obchodníci a skúsení poradcovia. Ich prostredníctvom môžu získať dokonca aj vstup na zahraničné trhy. Dôležité pritom je, že práca s e-shopmi sa v akcelerátore priebežne dokumentuje s cieľom odhaliť, čo funguje a čo nie.

Záujemcovia to môžu sledovať aj na internete. Počas najbližších týždňov sa v HN televízii každý víkend objavujú dve-tri videá s príbehmi osemnástich finalistov vrátane hodnotení poroty. Na webe www. eshopakcelerator. sk sa pripravuje aj blog a newsletter, v ktorých sa bude dokumentovať cesta víťazov za rastom ich e-shopu.

Ročný pobyt v akcelerátore vyvrcholí o rok,6. októbra 2016, keď sa pre troch víťazov pomyselne zavrú brány a organizátori s každým z nich zhodnotia jeho 12-mesačnú cestu aj výsledky.

Odkryť pokrievku

Celý nápad, ako vyšpičkovať slovenské e-shopy, pochádza z dielne internetovej spoločnosti ui42. Majitelia chcú takto zužitkovať svoj e-shop systém Buxus. Hoci samotný systém B

Nenechajte sa obmedzovať

Tento článok je súčasťou exkluzívneho obsahu HN. Pokiaľ si ho chcete dočítať do konca, predplaťte si jeden z troch nasledujúcich balíkov

Súvisiace články

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.