05.12.2011, 11:45

Športovec roka pôjde v prime-time. Prenos aj kampaň vyrobí Oreo (video)

Anketa, ktorú vyrobí firma podpísaná pod SuperStar či Let's Dance, sa už promuje vo vysielaní Markízy a outdoore. Tvárou kampane je Peter Marcin.

Televízia Markíza je aj tento rok partnerom ankety Športovec roka. Na rozdiel od minulého ročníka ju však ponúknu v najlukratívnejšom čase, prime-time.

Priamy prenos z vyhlásenia výsledkov OVB Športovec roka 2011 pôjde na Markíze v predvianočnom odbobí, v stredu 21. decembra o 20:00. Pred rokom mala Markíza Športovcu roka tiež, no išiel mimo hlavného vysielacieho času o 17:25.

Markíza sa na svoj prime-timový event pripravuje už teraz. Cez víkend spustila vysielanie upútavok. Anketu promuje cez tvár moderátora Petra Marcina. Športovec roka sa dočkal aj kampane v outdoore, napríklad na billboardoch v Bratislave.

Billboard k ankete OVB Športovec roka 2011
Zdroj: TV Markíza

Za kampaňou aj výrobou samotného prenosu stojí podľa televízie spoločnosť Oreo. Tá aktuálne pre Markízu vyrába napríklad Adela show, pre Jednotku RTVS zasa 5 proti 5 alebo Kto hovorí pravdu? Medzi jej minulé projekty patrí séria hraných filmov Nesmrteľní či šou SuperStar a Let's Dance.