Hossa s Handzušom nazbierali spolu päť bodov

12.12.2013, 06:36

Päť kanadských bodov nazbierali vo víťaznom stretnutí zámorskej NHL Chicago - Philadelphia (7:2) v noci na štvrtok útočníci "jastrabov" Marián Hossa a Michal Handzuš. Hossa si svoje osobné štatistiky rozšíril o tri asistencie a na svojom konte už má 27 bodov (13+14). K nim pridal aj dva plusové body a jeho čas strávený na ľade bol 15:14 minút. Dva body pribudli na konto Handzuša (1+1), ktorý odohral 16:04 minút, rovnako ako jeho spoluhráč zaznamenal dve "plusky" a aj jednu strelu, po ktorej v 26. minúte zvýšil domáce vedenie na 3:1. Bol to jeho tretí presný zásah a štvrtá asistencia v prebiehajúcej sezóne. Po zápase ich vyhlásili za druhú (Handzuš) a tretiu (Hossa) hviezdu zápasu, keď honor prvej sa ušiel ich spoluhráčovi Patrickovi Sharpovi (1+2).

Andrej Meszároš v drese Philadelphie odohral 14:42 minút, počas ktorých vyprodukoval jednu strelu, zaznamenal jeden mínusový bod a na trestnej lavici si odsedel dve minúty.

V treťom zápase na zvíťazil Anaheim nad Minnesotou 2:1.

výsledky:

Toronto - Los Angeles 1:3, Chicago - Philadelphia 7:2 (za domácich HOSSA 0+3, HANDZUŠ 1+1), Anaheim - Minnesota 2:1

01 - Modified: 2005-10-20 13:01:00 - Feat.: 0 - Title: Cena vody pre domácnosti na východnom Slovensku sa zvýši
01 - Modified: 2018-04-22 05:39:26 - Feat.: - Title: Postup Bostonu sa zatiaľ nekoná, Washington otočil sériu 02 - Modified: 2018-04-04 05:27:25 - Feat.: - Title: Pánik aj Tatar gólmi pomohli svojim tímom k víťazstvu. Chára s mínuskami 03 - Modified: 2017-07-07 22:20:39 - Feat.: - Title: Handzušov odkaz z Pohody pre Slovákov: Keď tam je premiér 10 rokov, tak je jasné, že korupciu nevidí 04 - Modified: 2017-05-18 06:37:27 - Feat.: - Title: Handzuš v HNtelevízii: V slovenskej lige hrám zadarmo 05 - Modified: 2017-05-18 06:37:27 - Feat.: - Title: Handzuš: Chceme voľby podľa nových pravidiel. Kto ich vyhrá, toho budeme akceptovať
18. máj 2024 01:14