Pánik má prvý bod v drese Chicaga. A prispel k triumfu

15.01.2016, 06:26

Slovenský hokejista Richard Pánik si pri svojom druhom štarte otvoril bodové konto vo farbách úradujúceho víťaza zámorskej NHL Chicaga Blackhawks, keď sa v noci na piatok podieľal asistenciou na víťazstve 2:1 nad Montrealom Canadiens.

Dvadsaťštyriročný ľavý krídelník, ktorý nastúpil vo štvrtej formácii Chicaga, mal prsty pri víťaznom presnom zásahu Ryana Garbutta z 13. minúty.

Brankár Jaroslav Halák má za sebou vydarený večer, jeho New York Islanders zdolal v mestskom derby Rangers 3:1. Slovák kryl 23 z 24 striel súperových hráčov a úspešnosť jeho zákrokov sa vyšplhala na 97,1 percenta.

Výsledky:

NY Islanders - NY Rangers 3:1 /za domácich Halák kryl 23/24 striel, 97,1-percentná úspešnosť zákrokov/, Washington - Vancouver 4:1, Montreal - Chicago 1:2 /za hostí Pánik 0+1/, St. Louis - Carolina 1:4, Winnipeg - Nashville 5:4 pp, Arizona - Detroit 2:3 pp, Colorado - New Jersey 3:0, San Jose - Edmonton 1:1 po 3. tretine

01 - Modified: 2008-01-08 17:52:00 - Feat.: 0 - Title: NBS: Príprava na zavedenie eura postupuje v súlade s plánom
01 - Modified: 2024-04-07 04:53:30 - Feat.: - Title: Slafkovský asistoval, na výhru Montrealu to však nestačilo 02 - Modified: 2024-03-08 13:47:14 - Feat.: - Title: Trend sa pomaly otáča, v NHL pribudol ďalší Slovák. Budúcnosť môže byť svetlá, hovorí kouč juniorov 03 - Modified: 2024-03-08 06:16:26 - Feat.: - Title: V NHL nastúpil ďalší Slovák. Vo veku 27 rokov zažil premiéru Patrik Koch 04 - Modified: 2023-12-31 06:45:17 - Feat.: - Title: Slováci v NHL: Nemec bol najvyťaženejší hráč New Jersey, Slavkovský hral opäť v prvom útoku 05 - Modified: 2023-12-08 08:01:50 - Feat.: - Title: VIDEO: Šimon Nemec si otvoril strelecký účet v NHL, zaznamenal víťazný gól
18. apríl 2024 03:21