Ružomberský poltucet Interu

25.05.2005, 00:00
Futbalisti MŠK Ružomberok deklasovali v 33. kole Corgoň ligy bratislavský Inter 6:0 a urobili tak dôležitý krok k záchrane v najvyššej slovenskej lige.

Futbalisti MŠK Ružomberok deklasovali v 33. kole Corgoň ligy bratislavský Inter 6:0 a urobili tak dôležitý krok k záchrane v najvyššej slovenskej lige. Domáci si od začiatku zápasu vynútili tlak a bezzubý Inter do polčasu nepustili k ničomu. Strelecký koncert hetrikom začal domáci obranca Laurinc, a potom ho napodobnil mladý útočník Jendrišek. Až do konca zápasu domáci futbalisti hrali s veľkou chuťou a neraz bolo horúco pred Krnáčovou bránou. Hostia mali jedinú veľkú príležitosť, a to v 57. minúte Halenár, keď netrafil už takmer prázdnu bránu.
CORGOŇ LIGA
Výsledky 33. kola:
Ružomberok -- Inter 6:0 (2:0), góly: 13., 31. a 47. Laurinc, 64., 67. a 73. Jendrišek, stretnutie Trenčín -- Trnava sa skončilo po uzávierke tohto vydania HN. Dnešný program: Púchov -- Žilina, R. Sobota -- B. Bystrica (17), Dubnica -- Artmedia (17.30)

1. Artmedia 32 17 11 4 48:24 62
2. Žilina 32 16 8 8 60:29 56
3. Dubnica 32 12 12 8 38:36 48
4. Púchov 32 12 8 12 27:33 44
5. B. Bystrica 32 10 12 10 39:36 42
6. Ružomberok 33 11 9 13 47:50 42
7. Trnava 32 10 9 13 35:34 39
8. Trenčín 32 10 7 15 31:40 37