17.06.2014, 10:13

Potvrdené. Volkswagen má najlepší závod na Slovensku

Potvrdené. Volkswagen má najlepší závod na Slovensku

Európska špička v predaji áut Volkswagen má najlepší závod na Slovensku. Ich bratislavská fabrika totiž získala ocenenie mach18. Factory Oscar, ktoré udeľuje vedenie produkcie a logistiky značky Volkswagen, získal za plnenie stanovených cieľov stratégie značky v roku 2013.

Náš tím robí všetko preto, aby dosiahol stanovené ciele každý rok. Stratégiu značky mach18. Factory zavádzame systematicky naprieč všetkými výrobnými úsekmi, od lisovne až po montáž,“ povedal Albrecht Reimold, predseda predstavenstva Volkswagenu Slovakia.

Toto ocenenie bolo udelené vôbec po prvýkrát v histórii. Každý rok ho bude môcť získať jeden spomedzi zúčastnených závodov značky Volkswagen, ktorý najlepšie splní stanovené ciele a tým sa posunie k napĺňaniu stratégie mach18. Factory.

Stratégia mach18.Factory vedie výrobu značky Volkswagen do budúcnosti štíhlymi procesmi a efektívnou výrobou vo fabrikách priateľských k životnému prostrediu. Je podstatným príspevkom k cieľu stať sa najinovatívnejšou veľkosériovou automobilovou značkou.


Volkswagen Slovakia v skratke

- Volkswagen Slovakia pôsobí na Slovensku už viac ako 23 rokov.

- Od roku 1991 vyrobil viac ako tri milióny vozidiel.

- Patrí k najväčším exportérom, investorom i zamestnávateľom v súkromnom sektore na Slovensku.

- Zamestnáva viac ako 9 400 ľudí.

- V závode v Bratislave vyrába automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Volkswagen up!, Volkswagen e-up!, SEAT Mii, ŠKODA Citigo, karosérie Porsche Cayenne a prevodovky, v Martine komponenty pre podvozky a prevodovky a v Košiciach

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.