08.01.2016, 00:00

Vyskúšali sme Netflix. Toto je päť dôvodov, prečo si ho objednať

Zabudnite na sťahovanie filmov alebo videopožičovne. Na Slovensko oficiálne prišiel Netflix, ktorý zmenil spôsob, akým milióny ľudí pristupujú k televízii. Ponúkame vám päť dôvodov, prečo by ste si jeho služby nemali nechať ujsť ani vy.

1. Je zadarmo

Áno, špeciálna akcia, ktorú Netflix spustil, je, že ak sa do 29. februára do služby zaregistrujete, máte prvý mesiac bez poplatku. Ak by vám služba nevyhovovala, je možné ju ešte cez bezplatné predplatné zrušiť. Nezaplatíte teda za ňu reálne ani euro.

Registrácia je navyše veľmi jednoduchá. Stačí navštíviť stránku Netflixu (netflix. com) a kliknúť na odkaz „Start Your Free Mounth“. Pre niekoho to síce bude studená sprcha, no to, že Netflix prichádza aj na Slovensko, neznamená, že služba bude v slovenčine. Zatiaľ na ňu zabudnite.

2. Sledovať ho môžete všade

Po tom, čo ste sa rozhodli Netflix vyskúšať, musíte si vybrať jeden zo základných programov. A s tým súvisí už ďalší bod. Váš drahý Ultra HD televízor konečne bude mať zmysel. Zabudnite na slovenské televízie, teraz uvidíte, čo táto skratka znamená. Teda pokiaľ máte doma kvalitné internetové pripojenie.

Netflix totiž ponúka pri najdrahšom predplatnom (11,99 eur mesačne) možnosť prehrávať filmy či iné videá v Ultra HD kvalite. A okrem toho cez jeden účet sledovať štyri rôzne filmy. Teda ideál pre rodinu. Na počítači pozeráte niečo iné, ako v televízore alebo v telefóne.

Ne

Nenechajte sa obmedzovať

Tento článok je súčasťou exkluzívneho obsahu HN. Pokiaľ si ho chcete dočítať do konca, predplaťte si jeden z troch nasledujúcich balíkov

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.